Centrum Szkoleń

O firmie

Trampolina Centrum Szkoleń powstała z myślą o ludziach chcących rozwijać swój potencjał. Firmę tworzą Trenerzy posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy warsztatowej.

Zespół Trampoliny składa się ze Specjalistów mających doświadczenie w pracy na stanowiskach Managera, Trenera wewnętrznego i Coacha zespołów sprzedaży.

Wierzymy, że partnerskie podejście wykorzystywane w pracy z drugim człowiekiem przynosi zamierzone efekty.

To co nas wyróżnia to bogate doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych.

Pomysłodawcą założenia Centrum Szkoleniowego Trampolina jest Wojciech Walla, Trener z jedenastoletnim doświadczeniem biznesowym na stanowiskach Doradcy, Managera, Trenera wewnętrznego i Coacha zespołów sprzedaży. Atutem jest siedem lat realizacji projektów szkoleniowych dla Klientów biznesowych różnych branż.

Kluczowe kompetencje obejmują: badanie potrzeb szkoleniowych i projektowanie szkoleń, doradztwo zawodowe.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń grupowych w zakresie:

  • umiejętności sprzedażowych (techniki sprzedaży, obsługa klienta, trudne sytuacje, telemarketing),
  • umiejętności osobistych (zarządzanie efektywnością osobistą, samoorganizacja, asertywność, autoprezentacja),
  • miękkich umiejętności menedżerskich (motywowanie i rozwijanie Pracowników, delegowanie zadań i odpowiedzialności; egzekwowanie realizacji celów i ustaleń; budowanie, motywowanie i rozwijanie zespołów; prowadzenie zebrań i spotkań zespołowych; przywództwo i zarządzanie zespołem w zmianie, systemy ocen pracowniczych),
  • fundraisingu,
  • społecznej odpowiedzialności biznesu.

Dodatkowym atutem założyciela firmy są ukończone szkoły trenerów OSH Kontrakt i Moderator. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

W ramach przeprowadzonych warsztatów sprzedażowych oraz sesji doradczych zrealizował ponad 1200 godzin zajęć oraz blisko 7000 godzin sesji coachingowych.